На сьогодні в Тернополі існує величезна кількість СТО - це й офіційні сервіси, і великі майстерні та багато дрібних, приватних. При такому достатку сто, автолюбителю складно зробити вибір: «Кому ж довірити «серце» свого улюбленця?» Так ось, відповідь на це питання є - сервіс «GBC» у місті Тернопіль.

Сервіс заснований для досягнення максимальної зручності в обслуговуванні клієнтів «GBC». Ідея створення подібного сервісу виникла в керівника компанії Абрамика Степана: «Щоб перебувати на «новому» рівні в сфері ремонту автомобілів, ми повинні підійти до справи комплексно. Сьогодні автомобіліст не прагне зекономити, Йому потрібна якість та увага. Також, «GBC» пропонує ряд вигідних переваг для всіх автомобілістів, хто став клієнтом нашого сервісу. Але про це, уже при зустрічі, тому приїжджайте » - підсумував Абрамик Степан.

Чому сервіс «GBC»?
• Зручне розташування - всього в 10 хвилинах від центру міста Тернополя;
• Сучасне обладнання;
• Висока кваліфікація наших співробітників;
• Різноманітний спектр послуг;
• Гнучка система знижок.

Переваги сервісу «GBC»
«Ми не вважаємо ремонт автомобілів на нашому сервісі своєю роботою. Це наш спосіб життя. Механіки, менеджери, керівний склад - всі готові працювати, щоб забезпечити максимальну якість і сервіс для наших клієнтів» - говорить головний менеджер Гороховський Валерій . «Також ми допомагаємо нашим клієнтам, багато з яких стали вже нашими друзями, далеко за межами стандартних можливостей багатьох сервісів. Я вважаю, це і є наша головна перевага серед усіх СТО в Тернополі - ставлення до наших клієнтів»

Працюючи на ринку надання послуг з механічної обробки деталей двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ), ми стикаємося з певним набором питань, які виникають у наших замовників послуг з механічної обробки головок блоків циліндрів (ГБЦ). Ми з задоволенням розповімо про основні операції при відновлювальній механічній обробці ГБЦ.

Техніко-економічні характеристики ДВЗ, а це потужність, крутний момент, витрата палива, споживання масла та інші, в першу чергу залежать від досконалості процесів та формуються правильною роботою елементів головки блоку циліндрів. Головка блоку циліндрів в ДВЗ виконує відразу кілька найважливіших функцій.

ГБЦ - це частина ДВЗ бере участь в:
• Системі охолодження ДВЗ;
• Системі газорозподілу ДВЗ, де конструктивно розміщені такі елементи газорозподільного механізму, як системи - «втулка-сідло-клапан», як з боку "впуск", так і з боку "випуск"; розподільний вал (або вали) з елементами та механізмами регулювання зазорів; форсунки, свічки запалювання, та інші, не елементи.

Така складна система механізмів комплектуючих ГБЦ вимагає дуже уважного обстеження і обміру перед початком визначення шляхів проведення ремонту та механічної обробки.

Перед проведенням обстеження, ГБЦ розбирається від всього навісного обладнання, ретельно миється, очищається від нагару, відкладень в камерах згоряння, колекторних каналах, порожнині водяної сорочки, олійних каналах оглядом перевіряється на наявність тріщин, сколів, кавітаційних раковин.

Найбільш поширеними дефектами головок блоків циліндрів є:
• Негерметичність порожнини водної сорочки, склянок форсунок і компенсаційних заглушок;
• Знос втулок клапанів;
• Знос сідел клапанів;
• Знос фасок тарілок клапанів і стрижнів клапанів;
• Втрата пружності клапанних пружин;
• Тріщини перемичок між сідлами клапанів, тріщини між сідлами і отворами під розпилювачі форсунок, тріщини в отворах свічок запалювання, руйнування на площинах камер згоряння;


Професійні стандарти

Наш сервіс займається ремонтом та обслуговуванням величезної кількості марок і моделей автомобілів дотримуючись всіх рекомендацій виробників. Ми проводимо якісні роботи та вирішуємо ті питання, з якими Ви до нас звернулись і не намагаємось нав'язати непотрібні роботи, а лише даємо рекомендації щодо подальшого ремонту.